VELKOOBCHOD

Samolepky vyrábíme také pro velkoodběratele, kterých si vážíme a věnujeme jim maximální péči. Pro tyto obchodní partnery jsme vytvořily e-shop, jen pro registrované uživatele www.obchod-pzdesign.cz , kde naleznete nabízené produkty za velkoobchodní ceny (nabízíme vysoké marže). Zaměřujeme se hlavně na proužky na ráfky, samolepky na auto, nebo moto a také reflexní samolepky.

Jestliže máte e-shop nebo kamennou prodejnu, neváhejte se zaregistrovat na www.obchod-pzdesign.cz. Registraci vám musíme schválit a poté můžete objednávat za velkoobchodní ceny. Před registrací požadujeme naskenovaný živnostenský list, či výpis z živnostenského rejstříku. Všechno zboží máme skladem a odesíláme ještě v den objednání, max. druhý prac. den. Proužky na kola a samolepky jsou baleny v obalu s visačkou, kde je samozřejmostí český a slovenský návod pro nalepení.

Do kamenných prodejen nabízíme samolepky a proužky na kola se stojanem. Stojan s produkty si můžete zakoupit za výhodnou cenu, nebo můžete také využít komisního prodeje.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel.:606 202 092, nebo na e-mail.: info@pzdesign.cz

Těšíme se na naší spolupráci – prouzkynarafky.cz - PŽDesign