Proužky na ráfky dají šmrnc vašemu automobilu či motocyklu

Auto či motorku si dnes většina lidí nepořizuje pouze proto, aby se bez problémů dostali z bodu A do bodu B. Z jízdy samozřejmě chceme mít i požitek a také usilujeme o to, aby náš dopravní prostředek měl moderní a neotřelý vzhled - aby ho bylo možné vizuálně odlišit od ostatních modelů stejné značky. Tuto práci spolehlivě odvedou i samolepící proužky na ráfky, kdy navzdory minimální investici získáte neobyčejný doplněk pro auto či pro svou motorku.

Ozdobte svůj vůz netradičními detaily

U nás v obchodě naleznete moderní proužky na ráfky v celé škále originálních provedení. Vyrábíme je ze samolepících fólií, dosahujících vysoké kvality. Proužky jsou proto odolné například proti povětrnostním vlivům a dalším nepříjemným výkyvům počasí. Můžete je nalepit i na kola aut či motocyklů, které nemají stálé místo v zastřešené garáži.

Dle vašich individuálních požadavků dodáme proužky na kola v požadovaných rozměrech, které se standardně pohybují od 12 až do 21 palců. Šířka je běžně 5 nebo 9 mm. Co se týká nabídky barevných odstínů, tak zde se fantazii meze opravdu nekladou. Můžete si proto pořídit proužky ve shodném odstínu jako je barva vašeho vozu nebo zvolit odstín odlišný, který však pěkně ladí.

Jak správně aplikovat proužky na ráfky

Líbí se vám proužky na ráfky, ale váháte, zda zvládnete sami jejich aplikaci? Jsou vyrobeny tak, aby nanesení fólie na ráfek bylo opravdu jednoduché.

Nejprve je potřeba ráfek důkladně vyčistit bez použití chemie a osušit. Pomocí tlaku palcem snadno nalepíte proužek na dané místo. Proužků obdržíte několik a na jednu stranu ráfku patří tři až čtyři proužky (záleží, zda si vyberete klasické či přerušované). Přesný návod na aplikaci naleznete na našich webových stránkách.