Proužky na ráfky pro moderní vzhled i lehký tuning

Chcete osvěžit vzhled svého automobilu nebo motocyklu? Rádi byste svůj vůz odlišili od dalších vozidel, ale nejste si jisti, jak na to? Pak skvělým pomocníkem při vaší snaze jsou reflexní proužky na ráfky, které se zaslouží o moderní a nadčasový vzhled. Skvěle vypadají, dokonale drží a vybrat si je můžete i z pohodlí domova.

Samolepící proužky od českého výrobce

Proužky na ráfky jsou drobným detailem, který ale nikdo nepřejde bez povšimnutí. Dají se využít v kombinaci i s dalšími prvky a skvěle vypadají také samy o sobě. Doporučujeme vybírat z nabídky obchodu prouzkynarafky.cz, který se může pochlubit opravdu bohatým sortimentem, ve kterém si jistě vyberete a barvu proužku bez problémů sladíte i s barvou karosérie vašeho vozu nebo s další samolepkou na autě.

Proužky jsou samolepící a vhodné tedy i pro aplikaci v domácím prostředí. Jsou vyrobené z velmi kvalitních fólií, které vynikají svou vysokou odolností, například proti dešti nebo proti povětrnostním vlivům. Vůbec tedy nevadí, pokud svůj vůz neparkujete v zastřešené garáži, ale máte ho jen venku na ulici. Proužek se hned tak neopotřebuje.

Jak si vybrat proužky na ráfky

Samolepky na ráfky můžete vybírat podle celé řady aspektů. Roli samozřejmě hraje váš vlastní vkus. Zohlednit byste měli také rozměry ráfku. Zde máme k dispozici proužky vhodné pro ráfky od 12 do 21" a v šířkách 5 nebo 9 mm (silnější proužky jsou samozřejmě výraznější). Veškeré proužky jsou navíc skladem, připravené k okamžité expedici na vaši adresu. Zboží tedy obdržíte do 24 hodin od vytvoření objednávky.

Zajímavé akce jsou připraveny nejen pro koncové zákazníky, ale také pro velkoobchodníky, kteří mohou, dosáhnou na atraktivnější ceny, než jsou v e-shopu. Proužky můžete objednávat z Čech nebo i ze Slovenska.