Proužky s nápisem tvoří styl!

Toužíte po neobyčejných kolech na vašem automobilu? Chcete vyčnívat z řady a mít ojedinělý nápis na ráfku u vašeho vozu či motocyklu? Pokud ano, stanou se naše proužky s nápisem proužky s nápisem na kola vaším věrným společníkem na vašich cestách. Objednat si můžete, jakýkoliv nápis vás napadne. Máte své motto, kterým se v životě řídíte? Ozdobte s ním svůj ráfek kola automobilu či motocyklu. Na pozitivní reakci okolí jistě nebudete muset dlouho čekat. Tyto perfektní proužky s nápisem, jsou totiž jednoznačně v kurzu.

Proužky s nápisem dobývají silnice!

Máte oblíbený hokejový či fotbalový tým? Milujete motivační hesla anebo máte svého oblíbeného hrdinu, ke kterému vzhlížíte? Ať tak či onak, námi nabízené proužky s nápisem, které budou zdobit doposud fádní ráfek kola vozu či motorky, dobývají silnice a dálnice nejen v útrobách naší republiky. Tyto neotřelé nápisy na ráfcích jsou vidět takřka všude. Přerušované proužky na kola vyrábíme na objednávku. Váš text je tak zcela unikátní. Na vás zbude pouze výběr velikosti kola, barva nápisu i barva samotného proužku. Nápis podle vašich tužeb od nás obdržíte do tří dnů od objednání. Již v žádném případě není na co čekat.

Proužky odolají větru i dešti

Proužky s nápisem hrdě odolávají povětrnostním i jiným nepříznivým podmínkám. Jsou totiž vyrobeny z prvotřídních materiálů. Proužky jsou jednoduše vyřezány, a aby byla umožněna lepší aplikace proužků, jsou přelepeny přenosnou folií. Sada, která se skládá z 12-ti proužků, se lepí po třech a to vždy na jednu stranu ráfku. Jednotlivé sady proužků si hravě vystačí na přední i zadní stranu kola auta i motocyklu. Kvalitní samolepicí folie dokonale odolává povětrnostním podmínkám a je velmi odolná. Životnost těchto proužků se odhaduje zhruba na 2 až 4 roky. Vyzdobte tak svého miláčka tímto neotřelým prvkem, který vám bude závidět nejeden motorista.