Proužky na ráfky osvěží vzhled vašeho auta i motocyklu

Toužíte vdechnout svému vozu či motorce nový život? Máte v plánu osvěžit stávající vzhled vašeho vozu či motorky něčím, co jistě nezůstane bez povšimnutí? V tom případě máte jedinečnou možnost toho, odlišit svůj vůz či motorku od ostatních motoristů překvapivě stylovými proužky na ráfky, které jsou naprosto nepřehlédnutelné. A co víc, dané propriety neplní pouze estetickou stránku, nýbrž i stránku bezpečnostní, o kterou se postarají reflexní prvky na daných proužcích. Vyberte si z pohodlí domova své vlastní stylové vzory, se kterými váš vůz či motorka zazáří.

Proužky na ráfky rozhodně nejsou neviditelné

Domníváte se, že si barevných proužků na vašich kolech nikdo nemůže všimnout? Opak je pravdou. Tito perfektní pomocníci budou rozhodně vidět na sto honů. Nejsou totiž pouze jen drobným detailem, nýbrž rapidní změnou, která dodá na vzhledu nejen vašeho automobilu. Pokud budeme navíc hovořit o kombinaci s dalšími tuningovými prvky, lze pouze dodat, že vaše motoristické srdce nejednou zaplesá radostí. Barvu jednotlivých doplňků můžete bez problémů zvolit v závislosti na barvě karoserie i stylu, který váš „vytuněný“ vůz vyznává.

Jednoduchou aplikaci zvládne každý

Jednoduchou aplikaci, kterou zvládne opravdu každý a to i v domácích podmínkách si jistě oblíbíte. Díky tomu, že jsou proužky samolepicí, jejich instalaci zvládne bez nadsázky opravdu každý z vás. Kvalitní fólie, ze které jsou doplňky vašich kol vyrobeny, se postará o dlouho trvající životnost a neméně důležitou odolnost vůči jakýmkoliv vnějším vlivům i výkyvům počasí. Tudíž se nemusíte obávat toho, že pokud váš vůz nestojí v prostorné garáži a bude na něj pršet a sněžit, chlouba vašich kol se zničí. Na vás už je tedy pouze a jen výběr samotného designu těchto atraktivních společníků, který se odvíjí od vašich tužeb a i toho, jak velké máte ráfky.