NOVINKY

arr3Proužky na ráfky osvěží vzhled vašeho auta i motocykluToužíte vdechnout svému vozu či motorce nový život? Máte v plánu osvěžit stávající vzhled vašeho... arr3Proužky s nápisem tvoří styl!Toužíte po neobyčejných kolech na vašem automobilu? Chcete vyčnívat z řady a mít ojedinělý nápis na... arr3Reflexní samolepky, které nepřehlédneteReflexní samolepky se v současné době stávají nezbytným pomocníkem každého z nás. O jejich... arr3Proužky na ráfky pro moderní vzhled i lehký tuningChcete osvěžit vzhled svého automobilu nebo motocyklu? Rádi byste svůj vůz odlišili od dalších... arr3Přerušované proužky v šíři 5mmNově jsou v nabídce přerušované proužky na kola v šíři 5mm. Objednat si můžete tyto proužky v šíři... arr3Reflexní samolepkyTyto reflexní samolepky se po nasvícení ve tmě odrážejí, slouží jako bezpečnostní prvek. Využijete... arr3Kamery do auta a na motoNaskladnili jsme kamery do auta a na motorku. Velice oblíbené jsou také sportovní kamery, které ... arr3Nové proužky na kola v šíři 7mmNově jsme pro vás připravili klasické proužky na ráfky v šíři 7mm. Jsou ve třech velikostních... arr3Levnější poštovné na SlovenskoNové výhodnější poštovné na Slovensko, cena dobírky je 148Kč, cena poštovného při platbě předem na... arr3Přerušované proužky TORNÁDO a HURICANVytvořili jsme nové přerušované proužky na kola TORNÁDO a HURICAN. Tyto proužky jsou jedinečné svým... arr3Italské proužky na ráfkyNově jsme pro Vás vytvořily přerušované proužky na ráfky v Italských barvách. Tyto proužky jsou pro... arr3Proužky na ráfky dají šmrnc vašemu automobilu či motocykluAuto či motorku si dnes většina lidí nepořizuje pouze proto, aby se bez problémů dostali z bodu A do...

Reflexní samolepky, které nepřehlédnete

Reflexní samolepky se v současné době stávají nezbytným pomocníkem každého z nás. O jejich povinnosti nošení na viditelném místě na oblečení či doplňcích, jistě už každý ví. Ovšem málokdo asi tuší, že reflexní samolepky mohou být velmi vhodným a praktickým společníkem vašeho automobilu, motorky anebo dokonce vašeho jízdního kola. Samolepkami můžete vyzdobit také například kolo či koloběžku vašich dětí a to zejména pro zvýšení jejich bezpečnosti v okolí silnic a v místech, kde se častěji pohybují motorová vozidla. Díky širokému využití těchto reflexních prvků, si je ve velmi rychlém čase doslova zamilujete. Tyto samolepky tedy jistě s velkou pravděpodobností oceníte na vašich cestách při snížené viditelnosti nebo všude tam, kde by vám mohlo hrozit potencionální riziko střetu s nežádoucím objektem. V současné době se tak díky velkému zájmu veřejnosti naše reflexní samolepky stávají takřka v uvozovkách povinnou výbavou každého vozu či motorky.

Reflexní samolepky pro motorku i automobil

Naše reflexní samolepky se hodí jak pro použití na rám motorky, kde budou splňovat svůj účel na výbornou, tak jsou velmi vhodné pro použití na rám kola či do dveří auta. V každé sadě naleznete 4 kusy reflexních samolepek, které tvoří 2 obdélníky o rozměrech 14 x 2,5cm a také 2 obdélníky, které se pyšní rozměry 14 x 1,5cm. Rozměr každé sady je 10x16cm. Reflexní samolepky u nás zakoupíte v nepřeberném množství tvarů a také barev. Díky tomu si tak vyberete přesně ten správný typ reflexní samolepky, která bude plnit svůj účel na výbornou.