NOVINKY

arr3Proužky na ráfky osvěží vzhled vašeho auta i motocykluToužíte vdechnout svému vozu či motorce nový život? Máte v plánu osvěžit stávající vzhled vašeho... arr3Proužky s nápisem tvoří styl!Toužíte po neobyčejných kolech na vašem automobilu? Chcete vyčnívat z řady a mít ojedinělý nápis na... arr3Reflexní samolepky, které nepřehlédneteReflexní samolepky se v současné době stávají nezbytným pomocníkem každého z nás. O jejich... arr3Proužky na ráfky pro moderní vzhled i lehký tuningChcete osvěžit vzhled svého automobilu nebo motocyklu? Rádi byste svůj vůz odlišili od dalších... arr3Přerušované proužky v šíři 5mmNově jsou v nabídce přerušované proužky na kola v šíři 5mm. Objednat si můžete tyto proužky v šíři... arr3Reflexní samolepkyTyto reflexní samolepky se po nasvícení ve tmě odrážejí, slouží jako bezpečnostní prvek. Využijete... arr3Kamery do auta a na motoNaskladnili jsme kamery do auta a na motorku. Velice oblíbené jsou také sportovní kamery, které ... arr3Nové proužky na kola v šíři 7mmNově jsme pro vás připravili klasické proužky na ráfky v šíři 7mm. Jsou ve třech velikostních... arr3Levnější poštovné na SlovenskoNové výhodnější poštovné na Slovensko, cena dobírky je 148Kč, cena poštovného při platbě předem na... arr3Přerušované proužky TORNÁDO a HURICANVytvořili jsme nové přerušované proužky na kola TORNÁDO a HURICAN. Tyto proužky jsou jedinečné svým... arr3Italské proužky na ráfkyNově jsme pro Vás vytvořily přerušované proužky na ráfky v Italských barvách. Tyto proužky jsou pro... arr3Proužky na ráfky dají šmrnc vašemu automobilu či motocykluAuto či motorku si dnes většina lidí nepořizuje pouze proto, aby se bez problémů dostali z bodu A do...

Proužky s nápisem tvoří styl!

Toužíte po neobyčejných kolech na vašem automobilu? Chcete vyčnívat z řady a mít ojedinělý nápis na ráfku u vašeho vozu či motocyklu? Pokud ano, stanou se naše proužky s nápisem proužky s nápisem na kola vaším věrným společníkem na vašich cestách. Objednat si můžete, jakýkoliv nápis vás napadne. Máte své motto, kterým se v životě řídíte? Ozdobte s ním svůj ráfek kola automobilu či motocyklu. Na pozitivní reakci okolí jistě nebudete muset dlouho čekat. Tyto perfektní proužky s nápisem, jsou totiž jednoznačně v kurzu.

Proužky s nápisem dobývají silnice!

Máte oblíbený hokejový či fotbalový tým? Milujete motivační hesla anebo máte svého oblíbeného hrdinu, ke kterému vzhlížíte? Ať tak či onak, námi nabízené proužky s nápisem, které budou zdobit doposud fádní ráfek kola vozu či motorky, dobývají silnice a dálnice nejen v útrobách naší republiky. Tyto neotřelé nápisy na ráfcích jsou vidět takřka všude. Přerušované proužky na kola vyrábíme na objednávku. Váš text je tak zcela unikátní. Na vás zbude pouze výběr velikosti kola, barva nápisu i barva samotného proužku. Nápis podle vašich tužeb od nás obdržíte do tří dnů od objednání. Již v žádném případě není na co čekat.

Proužky odolají větru i dešti

Proužky s nápisem hrdě odolávají povětrnostním i jiným nepříznivým podmínkám. Jsou totiž vyrobeny z prvotřídních materiálů. Proužky jsou jednoduše vyřezány, a aby byla umožněna lepší aplikace proužků, jsou přelepeny přenosnou folií. Sada, která se skládá z 12-ti proužků, se lepí po třech a to vždy na jednu stranu ráfku. Jednotlivé sady proužků si hravě vystačí na přední i zadní stranu kola auta i motocyklu. Kvalitní samolepicí folie dokonale odolává povětrnostním podmínkám a je velmi odolná. Životnost těchto proužků se odhaduje zhruba na 2 až 4 roky. Vyzdobte tak svého miláčka tímto neotřelým prvkem, který vám bude závidět nejeden motorista.