NOVINKY

arr3Proužky na ráfky osvěží vzhled vašeho auta i motocykluToužíte vdechnout svému vozu či motorce nový život? Máte v plánu osvěžit stávající vzhled vašeho... arr3Proužky s nápisem tvoří styl!Toužíte po neobyčejných kolech na vašem automobilu? Chcete vyčnívat z řady a mít ojedinělý nápis na... arr3Reflexní samolepky, které nepřehlédneteReflexní samolepky se v současné době stávají nezbytným pomocníkem každého z nás. O jejich... arr3Proužky na ráfky pro moderní vzhled i lehký tuningChcete osvěžit vzhled svého automobilu nebo motocyklu? Rádi byste svůj vůz odlišili od dalších... arr3Přerušované proužky v šíři 5mmNově jsou v nabídce přerušované proužky na kola v šíři 5mm. Objednat si můžete tyto proužky v šíři... arr3Reflexní samolepkyTyto reflexní samolepky se po nasvícení ve tmě odrážejí, slouží jako bezpečnostní prvek. Využijete... arr3Kamery do auta a na motoNaskladnili jsme kamery do auta a na motorku. Velice oblíbené jsou také sportovní kamery, které ... arr3Nové proužky na kola v šíři 7mmNově jsme pro vás připravili klasické proužky na ráfky v šíři 7mm. Jsou ve třech velikostních... arr3Levnější poštovné na SlovenskoNové výhodnější poštovné na Slovensko, cena dobírky je 148Kč, cena poštovného při platbě předem na... arr3Přerušované proužky TORNÁDO a HURICANVytvořili jsme nové přerušované proužky na kola TORNÁDO a HURICAN. Tyto proužky jsou jedinečné svým... arr3Italské proužky na ráfkyNově jsme pro Vás vytvořily přerušované proužky na ráfky v Italských barvách. Tyto proužky jsou pro... arr3Proužky na ráfky dají šmrnc vašemu automobilu či motocykluAuto či motorku si dnes většina lidí nepořizuje pouze proto, aby se bez problémů dostali z bodu A do...

Proužky na ráfky osvěží vzhled vašeho auta i motocyklu

Toužíte vdechnout svému vozu či motorce nový život? Máte v plánu osvěžit stávající vzhled vašeho vozu či motorky něčím, co jistě nezůstane bez povšimnutí? V tom případě máte jedinečnou možnost toho, odlišit svůj vůz či motorku od ostatních motoristů překvapivě stylovými proužky na ráfky, které jsou naprosto nepřehlédnutelné. A co víc, dané propriety neplní pouze estetickou stránku, nýbrž i stránku bezpečnostní, o kterou se postarají reflexní prvky na daných proužcích. Vyberte si z pohodlí domova své vlastní stylové vzory, se kterými váš vůz či motorka zazáří.

Proužky na ráfky rozhodně nejsou neviditelné

Domníváte se, že si barevných proužků na vašich kolech nikdo nemůže všimnout? Opak je pravdou. Tito perfektní pomocníci budou rozhodně vidět na sto honů. Nejsou totiž pouze jen drobným detailem, nýbrž rapidní změnou, která dodá na vzhledu nejen vašeho automobilu. Pokud budeme navíc hovořit o kombinaci s dalšími tuningovými prvky, lze pouze dodat, že vaše motoristické srdce nejednou zaplesá radostí. Barvu jednotlivých doplňků můžete bez problémů zvolit v závislosti na barvě karoserie i stylu, který váš „vytuněný“ vůz vyznává.

Jednoduchou aplikaci zvládne každý

Jednoduchou aplikaci, kterou zvládne opravdu každý a to i v domácích podmínkách si jistě oblíbíte. Díky tomu, že jsou proužky samolepicí, jejich instalaci zvládne bez nadsázky opravdu každý z vás. Kvalitní fólie, ze které jsou doplňky vašich kol vyrobeny, se postará o dlouho trvající životnost a neméně důležitou odolnost vůči jakýmkoliv vnějším vlivům i výkyvům počasí. Tudíž se nemusíte obávat toho, že pokud váš vůz nestojí v prostorné garáži a bude na něj pršet a sněžit, chlouba vašich kol se zničí. Na vás už je tedy pouze a jen výběr samotného designu těchto atraktivních společníků, který se odvíjí od vašich tužeb a i toho, jak velké máte ráfky.